.

.

New
2 парчиња/Многу Метрички DIN934 M22 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Орев Хексагонални Завртки Орев Нут

2 парчиња/Многу Метрички DIN934 M22 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Орев Хексагонални Завртки Орев Нут

DEN 297.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.


Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Па се чувствуваат слободни да контакт.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
M22-2 парчиња
Свеж

Избор на клиенти