.

.

New
25 Компјутери/многу 18mm Долго M6 Занитвам Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Барел Орев оков за Мебел

25 Компјутери/многу 18mm Долго M6 Занитвам Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Барел Орев оков за Мебел

DEN 280.00
DEN 509.28

Стока
Достапно.


Име на производ Барел Ореви Главата Тип Хексадецимален Главата Хексадецимален Клуч Големина 4mm/0.16" Женски Навој Големина M6 x 15mm (D*L) Ракав Дијаметар 8mm/0.3" Капа Дијаметар 13mm/0.5" вкупна Висина 18mm / 0.7" Материјал Метална Боја Сребрена на Ѕвонење Вкупната Тежина 125g Пакет Содржина 25 Компјутери x Барел Нут

Детали

Бренд Име:
UXCELL
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Барел Ореви
Тип:
Барел Ореви
Вкупната Тежина:
125g
Свеж

Избор на клиенти