.

.

New
100pcs/многу М2*4*3.5 Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка

100pcs/многу М2*4*3.5 Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка

DEN 287.04

Стока
Достапно.

Ве молиме да го купат со вашата доверба. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС.
Големина : 2 x 4 x 3. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња. Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.5 mm
(2mm Внатре 4mm x Висина x 3,5 мм Надвор)
Сите производи се во согласност со ЕУ ROHS директивата.Ве молиме да го купат со вашата доверба. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС.
Ова е за една кеса на 100 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
100pcs/многу М2*4*3.5
Бренд Име:
Junter
Тип:
knurled нут
акција:
Заклучување
Материјал:
бакарни легури
Тип:
knurled нут
Свеж

Избор на клиенти