.

.

New
120pcs М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 DIN985 А2 Нерѓосувачки Челик Најлон Заклучување Орев Метрички Асортиман Комплет БР.D003

120pcs М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 DIN985 А2 Нерѓосувачки Челик Најлон Заклучување Орев Метрички Асортиман Комплет БР.D003

DEN 441.12

Стока
Достапно.

Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.
Ова е за една кеса на 120 парчиња на DIN985 А2 Нерѓосувачки Челик Најлон Заклучување Орев Метрички Асортиман Комплет БР. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно.
Големина на :
М2 20pcs
М2.5 20pcs
М3 20pcs
M4 20pcs
М5 20pcs
M6 20pcs
Метрички стандардна Спецификација Ореви Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС.Ве молиме да го купат со вашата доверба. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот.

Детали

Бренд Име:
Junter
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Најлон Заклучување Ореви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Асортиман Комплет БР.D003
Стандард:
DIN985
Материјал:
Нерѓосувачки Челик А2 SUS304
асортиман комплет:
НЕМА.D003
Свеж

Избор на клиенти