.

.

New
Сребро Европскиот Стандард 40 Серија Алуминиум Слот Јаглероден Челик Половина Круг се Тркалаат Во Лизгачки Т Слот Нут со M6 Навој Пакување од 30

Сребро Европскиот Стандард 40 Серија Алуминиум Слот Јаглероден Челик Половина Круг се Тркалаат Во Лизгачки Т Слот Нут со M6 Навој

DEN 341.00
DEN 366.24

Стока
Достапно.


Спецификација :
Боја : Сребрена
Облик : Чекан Глава
Материјал : Јаглероден Челик
Тема Тип : M6
Големина : 19.4 х 8 х 8мм/0.76 x 0.31 x 0.31""(L x W x T)
Тежина : 148g
Функција :
1.Тоа може да биде директно во алуминиумска слот дупка во било на собранието точка
2.Назад пролет топката може да се зацврсти својата позиција која направи инсталацијата е многу едноставен и сигурен
3.Профил на конекција е еден од најпознатите употребата на додатоци
4.Изработена од Јаглероден Челик и траен перформанси
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи мерење алатки се различни, таму ќе биде 1-3 mm грешка, не треба да се основа/причина за враќање.
Пакетот вклучува :
30x M6 Навој Т Лизгачки Нут

Детали

Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
40-M6
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Пролет Т Слот Нут
Свеж

Избор на клиенти