.

.

New
Занитвам Орев колекции вметнете орев комплет 100pcs/многу 25pcs секој M4 M5 M6 М8 Алуминиум

Занитвам Орев колекции вметнете орев комплет 100pcs/многу 25pcs секој M4 M5 M6 М8 Алуминиум

DEN 335.04

Стока
Достапно.

Рамна Глава Алуминиум Занитвам Орев Комплет M4 M5 M6 М8 25 PCS СЕКОЈ

Детали

Тип:
Занитвам Ореви
Број На Модел На:
m4 m5 m6 М8 25pcs секој
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Алуминиум 6061
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти