.

.

New
М3-0/М3-1/М3-2/M4 0/M4-1/M4-2/М5-0/М5-1/М5-2/M6-0/M6-1/M6-2 Од Не ' Рѓосувачки Челик 304 Притисок Возбудлив Орев/ Себе Непобитниот Ореви

М3-0/М3-1/М3-2/M4 0/M4-1/M4-2/М5-0/М5-1/М5-2/M6-0/M6-1/M6-2 Од Не ' Рѓосувачки Челик 304 Притисок Возбудлив Орев/ Себе Непобитниот

DEN 252.00

Стока
Достапно.

Не ' Рѓосувачки Челик 304 Притисок Возбудлив Нут
M3x0=M3-0 M3x1=М3-1 M3x2=M3-2 M4x0=М4-0 M4x1=М4-1 M4x2=М4-2 M5x0=М5-0
...

Детали

Големина:
M3x0, M3x1, M3x2, M4x0, M4x1, M4x2, M5x0, M5x1, M5x2, M6x0, M6x1, M6x2
Тип:
Занитвам Ореви
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М3-M6
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Големина:
M3-0/M3-1/M3-2/M4-0/M4-1/M4-2/M5-0/M5-1/M5-2/M6-0/M6-1/M6-2
Свеж

Избор на клиенти