.

.

New
100Pcs/Многу M10 Најлон Хексадецимален Нут со црна боја

100Pcs/Многу M10 Најлон Хексадецимален Нут со црна боја

DEN 776.64

Стока
Достапно.

M10 Најлон Хексадецимален Нут Со Црна Боја

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
M10
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти