.

.

New
10Pcs/Многу М12 Месинг Хексадецимален Нут

10Pcs/Многу М12 Месинг Хексадецимален Нут

DEN 234.24

Стока
Достапно.

М12 Месинг Хексадецимален Нут

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
М12
is_customized:
Yes
Материјал:
ДУВАЧКИОТ H59
MOQ:
10pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти