.

.

New
100pcs /многу м2.5*5+5 м2.5 машки да се женски најлон хексагонални тема ќор-сокак spacer

100pcs /многу м2.5*5+5 м2.5 машки да се женски најлон хексагонални тема ќор-сокак spacer

DEN 234.24

Стока
Достапно.

М2.5*5+5 Машки да се женски најлон хексагонални тема spacer

Детали

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Тип:
Хексагонални Завртки
Материјал:
Најлон PA66
MOQ:
1000pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти