.

.

New
20 КОМПЈУТЕРИ JDM ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИ Д1 M12X1.5MM КВАЛИТЕТ ТРКАЛА RIM ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ

20 КОМПЈУТЕРИ JDM ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИ Д1 M12X1.5MM КВАЛИТЕТ ТРКАЛА RIM ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ

DEN 288.00

Стока
Достапно.


20 КОМПЈУТЕРИ JDM ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИ Д1 M12 X1.5 MM КВАЛИТЕТ ТРКАЛА RIM ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ
100% Нови
Одговара за Хонда, Мицубиши, Ford, Toyota, Hyundai,Kia, Акура, Lexus И Други Автомобил го Прави.
Опис :
Направени за да ги Собере Многу Резервни Тркала и OEM Алуминиумски Тркала.
*Дури и Ако вашиот автомобил се појави да биде во компатибилност листа, ве Молиме Прочитајте Ги Следниве Мерење и Бидете Сигурни дека ова е Вистинскиот Големина за вашата джантите Beacause тоа е создаден да одговара на возила со тркала ореви од Следниве Мерење*
Тема Големина : М12 x 1.5 mm
Вкупна Должина(Врвот до Дното на Орев) : 45mm
Приближен Дијаметар : 0.8 Инч (2 см)
Пакетот Вклучува :
20 Парчиња од Д1-Spec Фалсификувани Алуминиумски Тркала Повлечи Ореви

Детали

Боја Име:
Црна, Црвена, Сина, Виолетова, Сребро.
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
5inch
Бренд Име:
JDMSPEED
Име На Модел:
повлечи ореви
Објектот Ширина:
10inch
Година:
1989-2013
Специјални Функции:
Тркалото Се Повлечи Нут
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил Направи:
За Хонда
Објектот Должина:
9inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.65kg
Свеж

Избор на клиенти