.

.

New
20PCS НЕО ХРОМ ТРКИ ФАЛСИФИКУВАНИ АЛУМИНИУМ ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ M12x1.5MM ЗА ТОЈОТА АКУРА SCION ХОНДА

20PCS НЕО ХРОМ ТРКИ ФАЛСИФИКУВАНИ АЛУМИНИУМ ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ M12x1.5MM ЗА ТОЈОТА АКУРА SCION ХОНДА

DEN 432.00

Стока
Достапно.


НЕО ХРОМ ДЕРБИТО УЛИЦА СЕРИЈА ФАЛСИФИКУВАНИ ЦРВЕНО АЛУМИНИУМ ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ 12x1.5 MM 20 PCS
ЗА ХОНДА&АКУРА АЛУМИНИУМ 20 PCS ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ
СПЕЦИФИКАЦИИ
19mm; Хексадецимален
Должина : 50.2 mm
Knurled крај : 18.0 mm
Седиште : 25.3 mm
Бренд нови 12 X1.5 MM нишка 20 парчиња повлечи ореви.Направен од висок квалитет на фалсификувани 7075 алуминиум.
Тешко елоксирани со knurles завршува на подобар стисок.
Тежина : 27g по повлечи орев. Должина : 50mm
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Оваа аукција е за 4 и 5 на гкл автомобил.
Објект од иста како слика се прикажува.
Ние, исто така, носат различна боја.Ве молиме проверете го мојот ebay продавница за други делови.
Настава НЕ е вклучена.Професионалната инсталација е препорачливо.
Ве молиме проверете го мојот ebay продавница за други делови.

Детали

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
5inch
Бренд Име:
JDMSPEED
Име На Модел:
повлечи ореви
Објектот Ширина:
10inch
Година:
1988-2013
Специјални Функции:
Тркалото Се Повлечи Нут
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил Направи:
Универзална
Објектот Должина:
10inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.85kg
Свеж

Избор на клиенти