.

.

New
NoEnName_Null4Pcs Мотоцикл Хром Черепот Табличка Рамка Завртки Завртки Капи Fastener

NoEnName_Null4Pcs Мотоцикл Хром Черепот Табличка Рамка Завртки Завртки Капи Fastener

DEN 81.00
DEN 100.80

Стока
Достапно.


Ве молиме имајте предвид дека 4 Pcs за само една боја
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+ 'Рѓосувачки Челик Боја : Црна, Сребрена Карактеристики : Лесно се инсталира, трајни им Даде на вашиот мотор нов изглед Може да се користи како обтекател Завртки, ветробранското стакло Завртки, Табличка Завртки итн 2 подлошки се вклучени да се одржи на гром Lenth на гром провира : 1.90 см Должина на гром провира плус черепот : 3.5 цм Големина : 2.6 x 1.8 cm/1.03"x0.71" Одговара за било 6mm гром може да се замени со овој череп гром! Јамаха,Хонда,Ducati,Харли,Kawasaki,Buell, За Suzuki,Победа,Триумф,Aprilla,BSA,За BMW,KTM,Веспа,Хеликоптери,Bobbers,Baggers и Други Мотоцикл Модели, исто Така, Одговара : АТВ е, Quad е,Приколката е,Камиони,Hotrods & Ratrods. Повеќето Автомобили & лесни камиони Важна Забелешка : Бидејќи од контрола, мерење, 1-2cm/инчен отстапување во големина е заедничко нешто,ве молиме проверете ја вашата големина внимателно пред да го купат. Нема Мало Пакети Количина : 1 Сет (4 Pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Сет (4 Pcs) x Хром Черепот Завртка

Детали

Година:
Други
Име На Модел:
Други
Објектот Должина:
2.6cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Тежина:
20kg
Материјал Тип:
Пластични+нерѓосувачки челик
Специјални Функции:
Табличка Рамка Завртки Завртки
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Lenth на гром провира:
1.90 cm
Должина на гром провира плус черепот:
3.5 см
Големина:
2.6 x 1.8cm/1.03x0.71
Модел:
6E20136-Б.К.
Свеж

Избор на клиенти