.

.

New
Оригиналното Лого 20PCS Нео Хром 48mm Челични Тркала Трки повлечи Ореви За Хонда, Тојота Ford Mazda P1.5 1.5 Со Клуч Адаптер

Оригиналното Лого 20PCS Нео Хром 48mm Челични Тркала Трки повлечи Ореви За Хонда, Тојота Ford Mazda P1.5 1.5 Со Клуч Адаптер

DEN 548.00
DEN 576.48

Стока
Достапно.

Овие гкл дојде со посебен клуч адаптер за да го инсталирате и да ги отстрани ореви па вие не мора да се стави голем штекер блиску до тркалото и нула тоа.
Ние работиме со трговци од целиот свет, врз основа на рамноправност и взаемна корист!!!
Со оригиналното лого и Материјал за пакување : Елоксирани 50 BV30 челик Висина : 48mm Супер светло-тежина тенки ѕид contruction користење на висока јачина хром vanadium челик.25
Црвено /Титаниум/ Сино /Neochrome
Nissan / Субару / Suzuki
M12x P1. Новиот SR48 повлечи ореви овозможи исклучително тенка повлечи орев, па не ви е нула вашиот нов тркала.
SR48 тркала ореви се направени од 50 BV30 челик што овозможува униформа-хемиски состав, низок процент на штетни елементи, висока чистота, и exellent hardenability кој е совршен за висока јачина на светлина тежина повлечи ореви. Преголеми и коси седиштето за да се обезбеди најдобри контакт. Knurled совети за подобар стисок. Сигурен и посилна од алуминиум трки повлечи ореви. Боја достапноста : Црвена/ Сино/ Титаниум/ Neochrom Тема големина
Боја
Автомобил Направи
М12 x P1.Оригиналното Лого 48mm SR48 Продолжен Отворен Крај Тркачки Автомобил Тркала Ореви
SR48 (48mm во должина) Тркало Ореви се совршен додаток на вашата нова кола. Вклучува 20 компјутери Тркала Ореви и 1pc 17mm ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Клуч Адаптер.5
Црвено/Титаниум/Сино/Neochrome
Тојота / Мицубиши / Mazda / Хонда / Buick / Hyundai / Chevrolet / Ford / Wuling / Kia / BYD / Chery
20 × 48mm Тркала Повлечи Ореви
1 × 17mm Хексадецимален Клуч Адаптер
.

Детали

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Специјални Функции:
Направен од челик
Година:
2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Елоксирани 50BV30 челик
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
MWN-63
Објектот Тежина:
1.3kg
Објектот Должина:
23.5cm
Бренд Име:
MOFE
боја:
Нео Хром
тема големина:
М12 * P1.5
Автомобил Направи:
Тојота / Мицубиши / Mazda / Хонда / Buick / Hyundai / Ford
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти