.

.

New
Оригиналното Лого 20PCS Продолжен Отворен Крај 48mm Челик Нео Хром Боја Тркала Повлечи Орев P1.25 1.25

Оригиналното Лого 20PCS Продолжен Отворен Крај 48mm Челик Нео Хром Боја Тркала Повлечи Орев P1.25 1.25

DEN 862.00
DEN 907.20

Стока
Достапно.

Новиот SR48 повлечи ореви овозможи исклучително тенка повлечи орев, па не ви е нула вашиот нов тркала. Целосна студ ангажман и може да accomodate долго трки studs. Knurled совети за подобар стисок.Оригиналното Лого 48mm SR48 Продолжен Отворен Крај Тркачки Автомобил Тркала Ореви
SR48 (48mm во должина) Тркало Ореви се совршен додаток на вашата нова кола.5
Црвено/Титаниум/Сино/Neochrome
Тојота / Мицубиши / Mazda / Хонда / Buick / Hyundai / Chevrolet / Ford / Wuling / Kia / BYD / Chery
20 × 48mm Тркала Повлечи Ореви
1 × 17mm Хексадецимален Клуч Адаптер
. Вклучува 20 компјутери Тркала Ореви и 1pc 17mm ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Клуч Адаптер.
SR48 тркала ореви се направени од 50 BV30 челик што овозможува униформа-хемиски состав, низок процент на штетни елементи, висока чистота, и exellent hardenability кој е совршен за висока јачина на светлина тежина повлечи ореви. Сигурен и посилна од алуминиум трки повлечи ореви. Овие гкл дојде со посебен клуч адаптер за да го инсталирате и да ги отстрани ореви па вие не мора да се стави голем штекер блиску до тркалото и нула тоа. Преголеми и коси седиштето за да се обезбеди најдобри контакт.25
Црвено /Титаниум/ Сино /Neochrome
Nissan / Субару / Suzuki
M12x P1.
Ние работиме со трговци од целиот свет, врз основа на рамноправност и взаемна корист!!!
Со оригиналното лого и Материјал за пакување : Елоксирани 50 BV30 челик Висина : 48mm Супер светло-тежина тенки ѕид contruction користење на висока јачина хром vanadium челик.

Детали

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Специјални Функции:
Направен од челик
Година:
2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Елоксирани 50BV30 челик
Објектот Ширина:
16cm
Име На Модел:
MWN-64
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
1.3kg
Објектот Должина:
23.5cm
Бренд Име:
MOFE
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
тема големина:
М12 x P1.25
боја:
Нео Хром
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
Nissan / Suzuki
Свеж

Избор на клиенти