.

.

New
Mofe 20PCS М12 * P1.5 48mm Челик Трки Тркала Трки Повлечи Ореви Нео Хром

Mofe 20PCS М12 * P1.5 48mm Челик Трки Тркала Трки Повлечи Ореви Нео Хром

DEN 548.00
DEN 576.48

Стока
Достапно.

25
Црвено /Титаниум/ Сино /Neochrome
Nissan / Субару / Suzuki
M12x P1. Сигурен и посилна од алуминиум трки повлечи ореви.
Ние работиме со трговци од целиот свет, врз основа на рамноправност и взаемна корист!!!
Со оригиналното лого и Материјал за пакување : Елоксирани 50 BV30 челик Висина : 48mm Супер светло-тежина тенки ѕид contruction користење на висока јачина хром vanadium челик. Целосна студ ангажман и може да accomodate долго трки studs. Вклучува 20 компјутери Тркала Ореви и 1pc 17mm ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Клуч Адаптер. Боја достапноста : Црвена/ Сино/ Титаниум/ Neochrom Тема големина
Боја
Автомобил Направи
М12 x P1. Knurled совети за подобар стисок.Оригиналното Лого 48mm SR48 Продолжен Отворен Крај Тркачки Автомобил Тркала Ореви
SR48 (48mm во должина) Тркало Ореви се совршен додаток на вашата нова кола. Преголеми и коси седиштето за да се обезбеди најдобри контакт.5
Црвено/Титаниум/Сино/Neochrome
Тојота / Мицубиши / Mazda / Хонда / Buick / Hyundai / Chevrolet / Ford / Wuling / Kia / BYD / Chery
20 × 48mm Тркала Повлечи Ореви
1 × 17mm Хексадецимален Клуч Адаптер
. Овие гкл дојде со посебен клуч адаптер за да го инсталирате и да ги отстрани ореви па вие не мора да се стави голем штекер блиску до тркалото и нула тоа. Новиот SR48 повлечи ореви овозможи исклучително тенка повлечи орев, па не ви е нула вашиот нов тркала.
SR48 тркала ореви се направени од 50 BV30 челик што овозможува униформа-хемиски состав, низок процент на штетни елементи, висока чистота, и exellent hardenability кој е совршен за висока јачина на светлина тежина повлечи ореви.

Детали

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Специјални Функции:
Направен од челик
Година:
2014
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Елоксирани 50BV30 челик
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
MWN-63
Објектот Тежина:
1.3kg
Објектот Должина:
23.5cm
Бренд Име:
MOFE
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
Тојота / Мицубиши / Mazda / Хонда / Buick / Hyundai / Ford
Свеж

Избор на клиенти