.

.

New
Mofe 20PCS SR48 48mm Елоксирани 50BV30 М12 x P1.5 1.5 Челични Тркала Повлечи Ореви Со Клуч Адаптер Црвена

Mofe 20PCS SR48 48mm Елоксирани 50BV30 М12 x P1.5 1.5 Челични Тркала Повлечи Ореви Со Клуч Адаптер Црвена

DEN 816.00
DEN 858.24

Стока
Достапно.

5
Црвено/Титаниум/Сино/Neochrome
Тојота / Мицубиши / Mazda / Хонда / Buick / Hyundai / Chevrolet / Ford / Wuling / Kia / BYD / Chery
20 × 48mm Тркала Повлечи Ореви
1 × 17mm Хексадецимален Клуч Адаптер
. Сигурен и посилна од алуминиум трки повлечи ореви.25
Црвено /Титаниум/ Сино /Neochrome
Nissan / Субару / Suzuki
M12x P1. Вклучува 20 компјутери Тркала Ореви и 1pc 17mm ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Клуч Адаптер. Боја достапноста : Црвена/ Сино/ Титаниум/ Neochrom Тема големина
Боја
Автомобил Направи
М12 x P1. Целосна студ ангажман и може да accomodate долго трки studs.Оригиналното Лого 48mm SR48 Продолжен Отворен Крај Тркачки Автомобил Тркала Ореви
SR48 (48mm во должина) Тркало Ореви се совршен додаток на вашата нова кола. Knurled совети за подобар стисок.
SR48 тркала ореви се направени од 50 BV30 челик што овозможува униформа-хемиски состав, низок процент на штетни елементи, висока чистота, и exellent hardenability кој е совршен за висока јачина на светлина тежина повлечи ореви. Новиот SR48 повлечи ореви овозможи исклучително тенка повлечи орев, па не ви е нула вашиот нов тркала. Преголеми и коси седиштето за да се обезбеди најдобри контакт. Овие гкл дојде со посебен клуч адаптер за да го инсталирате и да ги отстрани ореви па вие не мора да се стави голем штекер блиску до тркалото и нула тоа.
Ние работиме со трговци од целиот свет, врз основа на рамноправност и взаемна корист!!!
Со оригиналното лого и Материјал за пакување : Елоксирани 50 BV30 челик Висина : 48mm Супер светло-тежина тенки ѕид contruction користење на висока јачина хром vanadium челик.

Детали

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Специјални Функции:
Направен од челик
Година:
2013
Име На Модел:
MWN-42
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Елоксирани 50BV30 челик
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
1.3kg
Објектот Должина:
23.5cm
Бренд Име:
MOFE
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
Тојота / Мицубиши / Mazda / Хонда / Buick
Свеж

Избор на клиенти