.

.

New
45W IR RGB led влакна моторот+1200pcs 0.75 мм diamter 4m долго PS оптички влакна

45W IR RGB led влакна моторот+1200pcs 0.75 мм diamter 4m долго PS оптички влакна

DEN 3984.00

Стока
Достапно.


45 W IR RGB led влакна моторот+1200pcs 0.75 мм diamter 4m долго PS оптички влакна
Примена : оптички влакна ѕвезда таванот, оптички влакна знак, оптички влакна завеса со кристално лого итн.
Крајот осветлена пластични оптички влакна е широко се користи за декоративни апликација како што оптички влакна ѕвезденото небо таванот, logotypes, осветлен цртежи и дизајни и други спектар на апликации.
Опции : најголемиот Дел spools и широк спектар на дијаметар пластични оптички влакна се достапни. тоа исто Така е достапен во сечење должина и сопствени направени се подигнат на мешани дијаметри на барање. Мицубиши бренд оптички влакна кабел е достапна
Влакна Core Материјал : ГЛАСАЧКО место Влакна Обложување Материјал : ГЛАСАЧКО место Надворешниот дијаметар(mm) : 0.75 мм должина 4m Нумерички Решетка : Број на Влакна : 1200 Минимум Наведнуваат Радиус : 25mm

Детали

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Број На Модел На:
РА-45W-RGB-1200-0.75-4m
Бренд Име:
РИТА LED
Свеж

Избор на клиенти