.

.

New
100meters 5.0 mm страна сјај оптички влакна осветлување за автомобил светлина дома декорација

100meters 5.0 mm страна сјај оптички влакна осветлување за автомобил светлина дома декорација

DEN 12213.00
DEN 17200.80

Стока
Достапно.


Поврзани Објекти
100meters 5.0 mm страна сјај оптички влакна осветлување за автомобил светлина дома декорација
Ставка Детали
Производ видео ве молиме кликнете на линкот : youtu.се/6 IB4f XHy SIY ( Копирај го линкот за да го прелистувачот) Реден Име : Страна Сјај Оптички Влакна Кабел Materal : ПММА Дијаметар : 5.0 мм Должина : 100meters Тежина : 3kg Работа Температура : -20~+100 целзиусови степени степен Влакна на Косата : 7000 DB/KM Бранова должина опсег : 380-780 Информации : Оптички влакна не може да емитираат светлина од себе. Тие се емитираат светлина со различна боја низ извор на светлина, препорачуваме да користите 1 W/2 W извор на светлина.Еден осветлување е 10m, двојно главата осветлување е 25m, Нашата продавница има различни извор на светлина, добредојдени да се купи! Карактеристики Светлината Не е лесно да се скрши. Единствен дебелина Без УВ или ИНФРАЦРВЕНА Енергија Убаво површината и транспарентен Одлична цврстина може да се наведнуваат случаен Практично нема топлина Долг живот спам заштеда на Енергија Апликација За сите видови предводена од оптички влакна илуминатор моторот) и декорација, како оптички влакна виси светилки, оптички влакна завеси, оптички влакна паѓа води, оптички влакна ѕвезда таванот,итн. Пакет се вклучени 1x 100 diameter5.0mm оптички влакна кабел Производ Фото Услуга Политика

Детали

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Бренд Име:
CHINLY
Број На Модел На:
FO2323
Свеж

Избор на клиенти