.

.

New
16type Оптички Влакна FTTH Алатка за Полнење со Влакна Секира и Optical Power Meter 1Mw Визуелна Грешка Локатор Жица ножици

16type Оптички Влакна FTTH Алатка за Полнење со Влакна Секира и Optical Power Meter 1Mw Визуелна Грешка Локатор Жица ножици

DEN 3187.00
DEN 3354.24

Стока
Достапно.


Производ слика :
Забелешка : од меѓународниот воздушен не дозволува содржи запаливи и експлозивни материи, па на единство не ги содржи батеријата испорака, ви благодариме за разбирањето!
Optical power meter може да се измери 7 бранови должини како што 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm, тестот опсег е -70d Bm~+10d Bm. Црна 1 MW метал црвено светло pen може да го тестира 3-5 километри на оптички влакна.
Ладно поврзување на оптички влакна машина!
Потсетник
Поради релативно висока вредност на стоката декларација. една недела подоцна.за да ги видите логистика ажурирање на евиденцијата.како што се прикаже да ги локалните обичаи.ве молиме купувачите.може да се преземе иницијатива да се јавите на локално царинење помош. со цел да се заштити стока се вратени или уништени.ви благодариме. Потврди царинење.потоа цел. Ви благодариме за вашата поддршка.

Детали

Конектор тип:
Хибрид
Број На Модел На:
1Mw Визуелна Грешка Локатор
Објектот Должина:
1m
Бренд Име:
AUA
Свеж

Избор на клиенти