.

.

New
AUA-1315 Рачни Влакна Оптички Ласерски Извор на Светлина две бранова должина 1310/1550nm Оптички Влакна Опрема

AUA-1315 Рачни Влакна Оптички Ласерски Извор на Светлина две бранова должина 1310/1550nm Оптички Влакна Опрема

DEN 3141.00
DEN 3306.24

Стока
Достапно.


Рачни Влакна Оптички Ласерски Извор на Светлина две бранова должина 1310/1550nm Оптички Влакна Опрема
Потсетник: Од поштата воздух парцела не испрати батерии, сите производи не содржат батерии. Ве молиме купи батериите во близина. Потсетник: Потсетник: Потсетник
Поради релативно висока вредност на стоката декларација. една недела подоцна.за да ги видите логистика ажурирање на евиденцијата.како што се прикаже да ги локалните обичаи.ве молиме купувачите.може да се преземе иницијатива да се јавите на локално царинење помош. со цел да се заштити стока се вратени или уништени.ви благодариме. Потврди царинење.потоа цел. Ви благодариме за вашата поддршка.

Детали

Број На Модел На:
AUA-1315
Бренд Име:
AUA
Свеж

Избор на клиенти