.

.

New
Нови SFP-GE-S40K ZTE Компатибилен 1.25 G 40km SFP Transceiver модул

Нови SFP-GE-S40K ZTE Компатибилен 1.25 G 40km SFP Transceiver модул

DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Превозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот.Нејзините производи се доставени до области од Кина за да сите делови на светот, Ние сме нова продавачот во Aliexpress, сепак, со нашата голема тим, примарни извори, ќе им понуди подобар и подобар квалитет,
Конкурентна цена и circumspect услуга. Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа (освен Викенд и Одмор ).

Детали

Бренд Име:
ИО-ЛИНК
Број На Модел На:
SFP-GE-S40K
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакет:
sfp
растојание:
40KM
Бранова должина:
1310nm
Податоци Го Оценувате:
1.25 G
кабелот тип:
Singlemode
конектор:
Дуплекс LC
ХУМОР/DOM:
Нема Поддршка
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти