.

.

New
Нови SMC1GSFP-LX СКМ Компатибилен 1.25 G сса 10 километри SFP Transceiver модул

Нови SMC1GSFP-LX СКМ Компатибилен 1.25 G сса 10 километри SFP Transceiver модул

DEN 720.00

Стока
Достапно.


Превозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот., Ltd е една од водечките производителот, нудејќи влакна optical трансиверите,оптички влакна patch кабли и оптичките опрема. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа
Контактирајте со Нас, Ние се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги и пак награда нас со пет ѕвездички. Сите производи мора да бидат во нивната оригинална состојба. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрален или негативен фидбек. Сите увоз давачки и даноци се одговорност на купувачот. Нашата гаранција не ги покрива злоупотреба, физички оштетувања, оштетувања од вода, губење или кражба. Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот ПОБРЗО. Предмети се испраќаат до купувачот е потврдено адреса од понеделник до петок (Викенд& Празник исклучени) ве Молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред касата. Ако сакате да се промени на адресата, pls ве молиме контактирајте со нас,Инаку, секоја промена информации може да се занемари, откако испратена
Answer : ___________________________ NOTE :
Објектот ќе биде предаден, надвор од хонг конг;
Превозот време варира од 3 до 25 работни денови :
САД/Главниот Europeancountries10~15working дена
Други земји15~25working дена
Итна побарувачка,pls вид изберете го изразат како DHL,UPS-от,Fedex и така натаму.

Детали

Бренд Име:
ИО-ЛИНК
Број На Модел На:
SMC1GSFP-LX
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакет:
sfp
растојание:
Сса 10 километри
Бранова должина:
1310nm
Податоци Го Оценувате:
1.25 G
кабелот тип:
Singlemode
конектор:
Дуплекс LC
ХУМОР/DOM:
Нема Поддршка
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти