.

.

New
Нови MGBIC-08 Enterasy Компатибилен 1.25 G 70-80km SFP Transceiver модул

Нови MGBIC-08 Enterasy Компатибилен 1.25 G 70-80km SFP Transceiver модул

DEN 2592.00

Стока
Достапно.

Ако сакате да се промени на адресата, pls ве молиме контактирајте со нас,Инаку, секоја промена информации може да се занемари, откако испратена
Answer : ___________________________ NOTE :
Објектот ќе биде предаден, надвор од хонг конг;
Превозот време варира од 3 до 25 работни денови :
САД/Главниот Europeancountries10~15working дена
Други земји15~25working дена
Итна побарувачка,pls вид изберете го изразат како DHL,UPS-от,Fedex и така натаму. Сите набавки може да се врати within14 дена од датумот на купување на целосна наплата или размена.

Детали

Бренд Име:
ИО-ЛИНК
Број На Модел На:
MGBIC-08
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакет:
sfp
растојание:
70-80KM
Бранова должина:
1550nm
Податоци Го Оценувате:
1.25 G
кабелот тип:
Singlemode
конектор:
Дуплекс LC
ХУМОР/DOM:
Нема Поддршка
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти