.

.

New
Нови SFP-GE-S10K ZTE Компатибилен 1.25 G сса 10 километри SFP Transceiver модул

Нови SFP-GE-S10K ZTE Компатибилен 1.25 G сса 10 километри SFP Transceiver модул

DEN 959.52

Стока
Достапно.


За Нас Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница! Основана во 2008 година, Шенжен ИО-ЛИНК технологии Co. Ако имате некои вредни сугестии или било какви проблеми со нашите предмети или испорака.
Бидејќи на листата на ограничувања, ние не го испратите многу предмети.
Најголемиот дел Купувачи, ве Молиме Контактирајте со нас Пред Наддавање! ! ! ! ! ! ! !
Гаранција&се Враќа Ние обезбедуваме 1 година замена и 3 години одржување гаранции. Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот ПОБРЗО. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрален или негативен фидбек. Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа (освен Викенд и Одмор ). Нашата гаранција не ги покрива злоупотреба, физички оштетувања, оштетувања од вода, губење или кражба.

Детали

Бренд Име:
ИО-ЛИНК
Број На Модел На:
SFP-GE-S10K
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакет:
sfp
растојание:
Сса 10 километри
Бранова должина:
1310nm
Податоци Го Оценувате:
1.25 G
кабелот тип:
Singlemode
конектор:
Дуплекс LC
ХУМОР/DOM:
Нема Поддршка
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти