.

.

New
Нови AGM733 Netgear Компатибилен 1.25 G 70-80km SFP Transceiver модул

Нови AGM733 Netgear Компатибилен 1.25 G 70-80km SFP Transceiver модул

DEN 2784.00

Стока
Достапно.

Нашата гаранција не ги покрива злоупотреба, физички оштетувања, оштетувања од вода, губење или кражба. Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа (освен Викенд и Одмор ). Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот ПОБРЗО.
Бидејќи на листата на ограничувања, ние не го испратите многу предмети.
Телеком степен на квалитет,конкурентна цена, само 10%-20% од orignal еден цени
Производ Состојба
Ние нудиме висок квалитет на SFP(мини-GBIC) transceiver модул, кој е 100% компатибилен со orignal оние, може да се целосно доверливи за вашиот најсложените LAN/WLAN апликација,глас проект или мрежа распоредување, сите производи го носат 3 години гаранција и животниот век на техничка поддршка.
Превозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот.Нејзините производи се доставени до области од Кина за да сите делови на светот, Ние сме нова продавачот во Aliexpress, сепак, со нашата голема тим, примарни извори, ќе им понуди подобар и подобар квалитет, Конкурентна цена и circumspect услуга. Сите набавки може да се врати within14 дена од датумот на купување на целосна наплата или размена. Вашиот позитивен фидбек ќе биде голем encourgement за нас во идната работа., Ltd е една од водечките производителот, нудејќи влакна optical трансиверите,оптички влакна patch кабли и оптичките опрема. Сите производи мора да бидат во нивната оригинална состојба.
За Нас Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница! Основана во 2008 година, Шенжен ИО-ЛИНК технологии Co.

Детали

Бренд Име:
ИО-ЛИНК
Број На Модел На:
AGM733
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакет:
sfp
растојание:
70-80KM
Бранова должина:
1550nm
Податоци Го Оценувате:
1.25 G
кабелот тип:
Singlemode
конектор:
Дуплекс LC
ХУМОР/DOM:
Нема Поддршка
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти