.

.

New
3Meters LC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Симплекс,Оптички Влакна Печ Кабелот Кабел,LC да ST

3Meters LC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Симплекс,Оптички Влакна Печ Кабелот Кабел,LC да ST

DEN 287.52

Стока
Достапно.

, Ltd е една од водечките производителот,нудејќи влакна optical трансиверите,оптички влакна patch кабли и оптичките опрема. Нашата гаранција не ги покрива злоупотреба, физички оштетувања, оштетувања од вода, губење или кражба. Ако имате некои вредни сугестии или било какви проблеми со нашите предмети или испорака.5/125) ,Singlemode(9/125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0. Вашиот позитивен фидбек ќе биде голем encourgement за нас во идната работа. Сите увоз давачки и даноци се одговорност на купувачот. Ако сакате да се промени на адресата, pls ве молиме контактирајте со нас,Инаку, секоја промена информации може да се занемари, откако испратена
Answer : ___________________________ NOTE :
Објектот ќе биде предаден, надвор од хонг конг;
Превозот време варира од 3 до 25 работни денови :
САД/Главниот Europeancountries10~15working дена
Други земји15~25working дена
Итна побарувачка,pls вид изберете го изразат како DHL,UPS-от,Fedex и така натаму.2
Вибрации
d B
≤0.0 mm Дијаметар,
Singlemode 9/125, Симплекс,3 Meters
Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.0 Кабел должина; прилагодите
Превозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот.
Влакна Печ Кабелот Кабел,LC/PC-ST/PC,3. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрален или негативен фидбек.
Бидејќи на листата на ограничувања, ние не го испратите многу предмети.

Детали

Бренд Име:
ИО-ЛИНК
Број На Модел На:
EBSS6LCST003
Состојба:
Нови
Должина на кабел:
3meters
Конектор A:
LC
Конектор Б:
ST
кабелот тип:
Симплекс
Основни gladding дијаметар:
9/125
Влакна Тип:
OS1
боја:
Жолта
Влакна со дијаметар:
3.0 mm
Се прилагодите:
Поддршка
Свеж

Избор на клиенти