.

.

New
Бесплатен превозот двојна влакна 8ch cwdm mux/demux (2 текст 16 излез) за мрежни CWDM

Бесплатен превозот двојна влакна 8ch cwdm mux/demux (2 текст 16 излез) за мрежни CWDM

DEN 26304.00

Стока
Достапно.

Ако не се задоволни со нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. ЗА ФАКТУРАТА, Ако треба понудата за плаќање може да обезбеди формално фактури (ПИ) За царинење ние можеме да снабдување на комерцијални фактури 3. Откако е договорено производство, ние не може да прифати откажување или размена на цел.

Детали

Број На Модел На:
XYT-CWDM-М-8
Име:
CWDM
Тип:
ABS КУТИЈА
Бранова должина:
1270-1610/1271-1611nm
конектор:
SC/ФК/LC/ST
лабава цевка:
0.9/2.0/3.0 мм
Влакна должина:
1m/прилагодени
Број на канал:
8 канал
Конфигурација:
Mux/Demux
влакна:
Dual Влакна
Примена:
Мрежа
Свеж

Избор на клиенти