.

.

New
Grandway--D004 Влакна Кабел Заеднички Затворање Splice Затворање Запечатени Конектор Кутии Намали

Grandway--D004 Влакна Кабел Заеднички Затворање Splice Затворање Запечатени Конектор Кутии Намали

DEN 1776.00

Стока
Достапно.

8 Етикетирање хартија 1 парче Етикетирање влакна 10 Бафер цевка одлучи од страна на клиентите Hitched да влакна и фиксна со FOST, управување со бафер. Конфигурација како по барање 11 Алуминиумска фолија хартија 1piece За заштита на дното на затворање и влезот/излезот цевки кога греење топлина shrinkable одредување ракави со оган спрејови. Основната структура и конфигурацијата 2.3 Главна додатоци и специјални алатки Бр. Предметот на пријавата е : антенски, подземни, цевковод, рака-дупки. Обемот на примена на Оваа Инсталација Рачно одговара за Оптички Влакна Splice Затворање (во понатамошниот текст скратено како FOSC), како водење на правилна инсталација. Името на компоненти Количината на Користење, Забелешки 1 FOSC маска 1 парче Заштита влакна кабел splices во целата Висина x 450 мм Дијаметар x 170mm 2 оптички Влакна splice лента (FOST) Max. Име на додатоци Количината на Користење, Забелешки 1 Топлина shrinkable заштитен ракав Заштита влакна splices Конфигурација, како на капацитетот 2 Најлон вратоврска Одредување на влакна со заштитен слој Конфигурација, како на капацитетот 3 Топлина shrinkable одредување ракав (elliptica l ) Одредување и запечатување еден влакна кабел Конфигурација како по барање 4 Топлина shrinkable одредување ракав ( кружни ) Одредување и запечатување маса на влакна кабел Конфигурација како по барање 5 Разгранување клип Разгранување влакна кабли Конфигурација како по барање 6 Заземјување жица 1 парче Ставање преку помеѓу заземјување уреди 7 Desiccant 1 торба Стави во FOSC пред затворање за desiccating воздух.

Детали

Бренд Име:
Grandway
Број На Модел На:
GW-D004
Свеж

Избор на клиенти