.

.

New
Singlemode 1310/1550nm 28/26dB Изграден во VFL Оптички Време Домен Reflectometer Оптички Влакна OTDR 90KM

Singlemode 1310/1550nm 28/26dB Изграден во VFL Оптички Време Домен Reflectometer Оптички Влакна OTDR 90KM

DEN 37920.00

Стока
Достапно.


ГАРАНЦИЈА&ГАРАНЦИЈА
1. Поддршка мулти-јазик за приказ и на текст, friendly интерфејс, визуелна тастатура способен. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Мал и лесен, лесно да се носат. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ние може да обезбеди меѓународен превозот услуги како што следува :
Кина Пост Воздух Mail, хонг конг Пост Воздух Mail, EMS, TNT, DHL, UPS-от, Fedex. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. За било какви предмети, ве молиме да користите ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад
ПОВРАТНИ информации
1. Ние може да прифатат плаќање преку Зачувам, Western Union и Т/Т најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Интегриран дизајн, паметни и солиден. Warnning функција може да се спречи модул на OTDR оштетени од оптички сигнал. PC Далечински пристап и контрола функција е достапна преку RJ45 интерфејс. Сите производи се проверуваат и тестираат пред пратката. Ако сакате да користите друг начин на плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.

Детали

Број На Модел На:
TB-100
Бренд Име:
TRENSBATTER
Бранова должина:
1310/1550nm
Влакна Тип:
Singlemode
Динамички опсег:
28dB/26dB
Изградена во VFL:
Yes
Lauguage:
Англиски
Допрете Screem:
Yes
Свеж

Избор на клиенти