.

.

New
50 компјутери /многу трговија на Големо цена tracker оптички влакна тестирање на инструменти Тестер откривање линија за пребарување XQ-350

50 компјутери /многу трговија на Големо цена tracker оптички влакна тестирање на инструменти Тестер откривање линија за пребарување

DEN 38760.00
DEN 40800.00

Стока
Достапно.


делови листата :
1. предавателот - 1
2 .примачот -1
3. Headset (слушалки)- - - 1
4 .RJ-11 адаптер кабел -1
5. алигатор клип адаптер кабел -1
6. RJ-45 адаптер кабел -1
7 .прирачник -1
8 .специјална торба 1
Опис На Производот :
покаже кучиња XQ-350 линија инструмент / пронаоѓач линија донесува напредни фреквентен генератор, аудио звукот на крајот може да генерира алармот да се огласи, на кој, на погласен звук. Во бучно опкружување може да користите надворешна Слушалките за да слушате за препознавање на глас, исто така може да пребарувате други метални кабли преку адаптер. Проверете жица инструмент со RJ45 и RJ11 линија секвенца се провери функцијата. Е во моментов на пазарот на повеќе напредни кабелска мрежа на инструмент.

Детали

Број На Модел На:
XQ-350
Име:
покаже кучиња
Свеж

Избор на клиенти