.

.

New
TB-VFL-10 10mw Мини Преносни Оптички Влакна Црвени Ласерски Влакна Тајна Визуелна Грешка Локатор на сса 10 километри

TB-VFL-10 10mw Мини Преносни Оптички Влакна Црвени Ласерски Влакна Тајна Визуелна Грешка Локатор на сса 10 километри

DEN 959.52

Стока
Достапно.

Стандардниот начин е со Кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.5 часа Околу 6 часа За 5 часа Околу 3 часа 2 HZ режим на животниот век на батеријата За 23 часа Околу 12 часа Околу 10 часа Околу 6 часа Ласерски проектил тип LD Оптички конектор за Универзален 2,5 mm/ФК Излез бранова должина 650nm ± 10nm Моќ 2*AAA батерија(не се вклучени) Работна температура -10°C~+50°C ; Складирање температура -20°C~+70°C ; Димензија L100mm×W35mm×H20mm Тежина 130g
ПЛАЌАЊЕ
1. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Покрај тоа, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход, овие трошоци не се вклучени во точка цена и превозот цена. ако не сте задоволни со стоката, можете да разменувате предмети во рок од 7 дена и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа по приемот на предмети. Оваа визуелна ласерски е погодна за двете еден режим и повеќе режим влакна. За било какви предмети, ве молиме да користите ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад
ПОВРАТНИ информации
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Бренд Име:
TRENSBATTER
Број На Модел На:
TB-VFL-10
Модел:
TB-VFL-1 Визуелна Грешка Локатор
Излезна Моќност:
10mw
Мерење на растојание:
Сса 10 километри
Централната бранова должина:
650nm±10nm
оптички конектор:
2,5 mm конектор за универзален
Оперативен Модел:
И Г.С. и Пулсот(2Hz) достапна
Свеж

Избор на клиенти