.

.

New
Висока Прецизност Автоматско FTTH Оптички Влакна Спојување Машина Оптички Влакна Фузија Splicer

Висока Прецизност Автоматско FTTH Оптички Влакна Спојување Машина Оптички Влакна Фузија Splicer

DEN 74400.00

Стока
Достапно.


ИСПОРАКА
1. Стандардниот начин е со Кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail. Ние може да обезбеди меѓународен превозот услуги како што следува :
Кина Пост Воздух Mail, хонг конг Пост Воздух Mail, EMS, TNT, DHL, UPS-от, Fedex. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Широко се користи во градежништвото, инспекција, одржување на влакна кабел. Ако сакате да користите друг начин на плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. ако не сте задоволни со стоката, можете да разменувате предмети во рок од 7 дена и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа по приемот на предмети. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Висока Прецизност Автоматско FTTH Оптички Влакна Спојување Машина Оптички Влакна Фузија Splicer
Описи :
FTTH Фузија Splicer, со високи перформанси сооднос цена, со smart изглед, сигурен квалитет, Фузија Splicer е посебен дизајн за инсталација, работа и одржување на оптички влакна специјално дизајн на прецизност, издржлив, лесен оптички влакна изградба инструмент.

Детали

Број На Модел На:
TB-80
Бренд Име:
TRENSBATTER
Применливи Влакна:
СМ, ММ, ДС, и NZDS (Не-Нулта Иселеништво се Префрли Влакна)
Спојување на косата:
0.02 dB(СМ) 0.01 dB(MM) 0.04 dB(ДС) 0.04 dB(NZDS)
Време На Спојување:
≤9s
Греење време:
≤30 години
Влакна Image/ Зголемување:
300/200
Екранот:
5 инчен дигитални висококвалитетен LCD екран
Димензии:
135mmx158mmx155mm
Тежина:
1.98kg
Јазик:
Шпански ,англиски(или на англиски , руски)
Свеж

Избор на клиенти