.

.

New
Тенок Shockproof КРИСТАЛНО ЈАСНА Меки Силиконски Гел Гума Флексибилни TPU Случај на Кожата Покритие за LG Феникс 2/LG Escapte 3/LG K8 година

Тенок Shockproof КРИСТАЛНО ЈАСНА Меки Силиконски Гел Гума Флексибилни TPU Случај на Кожата Покритие за LG Феникс 2/LG Escapte

DEN 235.20

Стока
Достапно.

Време на испорака трае приближно : ( DHL, Fedex, UPS-от) 3-7 дена 6. Објектот ќе биде предаден во рамките на 3 - 5business дена по вашата исплата завршен (со Исклучок на Викенди и државни Празници).Време на испорака трае приближно : ( ЕМС ) 15-25 ден
1. Инаку, ние не може да ја прими. Ве молиме контактирајте со нас ЗА ВРАЌАЊЕ АДРЕСА, ако треба да се врати стварта, не се враќа објект на адресата на која што се прикажани на пакетот (тоа не е нашата канцеларија?s за адреса). Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања. Обично, Ние брод Светот, со HK-post/Кина пост/Сингапур пост/DHL, Fedex, UPS-от,EMS/ рамен превозот. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да квалитет за размена на стоки. Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за објективни причини. Време на испорака трае приближно : (HK-post/Кина пост/Сингапур пост/) А) сад : 8-22business дена B) од Австралија, Велика Британија : 15 - 25 работни дена. Ние го цениме вашето мислење. Star-резултати се многу важни за нас.
Тенок Shockproof КРИСТАЛНО ЈАСНА Меки Силиконски Гел Гума Случај Флексибилни TPU Случај на Кожата Покритие за LG Феникс 2/LG Escapte 3/LG K8 2016 година
боја : јасно СИНО црна
Карактеристики : 100% сосема нов TPU случај на Високо Квалитетни и Издржливи Лесен и Стилски и Удобно да се користи Целосно да се заштити вашиот мобилен телефон од нечистотија, гребење и удари Исечок дизајн за Звучник, Микрофон, Екран, копчиња,камера и пристаништа Совршен за користење во било какви активности на отворено да се патува, да се заштити телефонот Телефонот не се вклучени
Пакет Се Вклучени :
1* TPU Случај
Се Меша Со Цел :
ти само кажи ни какви видови на предметите што ги сакате,ние ќе ви даде вкупната цена! 1.

Детали

Материјал:
TPU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Бизнис,Транспарентна
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
kumonkey
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
транспарентен tpu случај со gasbag
Компатибилен:
LG Феникс 2/LG Escapte 3/LG K8 2016 година
боја:
Сина, Црна
Број На Модел На:
AERFAWEN-k8
Свеж

Избор на клиенти