.

.

New
2017 Нов Луксузен Бренд 9 Боја Назад Телефон Заштита на Кожата Покрие Вистинска Кожа Случаи за Blackberry Пасош Q30 Случај Слободен Брод

2017 Нов Луксузен Бренд 9 Боја Назад Телефон Заштита на Кожата Покрие Вистинска Кожа Случаи за Blackberry Пасош Q30 Случај Слободен

DEN 1878.00
DEN 2063.52

Стока
Достапно.


Карактеристики : Codition : 100% Нов Производ : Висок Квалитет на Телефонот Случај Материјал : Увоз Вистинска Кожа Стил : Бизнис модел Компатибилен : за Blackberry Пасош Q30 Боја : Различни бои Свитлива и одговара на телефон совршено го Заштитите вашиот уред од нула, прашина, шок и други штети во вашата секојдневна употреба Лесно да се прибере и отстрани Одлична рака чувство и моден трендсетер. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.

Детали

Материјал:
Вистинска Кожа
дизајн:
Бизнис,Обичен
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
QIALINO
Големина:
4.5
Компатибилен Бренд:
Blackberry
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
1
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LF-PT-0341
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти