.

.

New
Мека TPU Силиконска Гума Транспарентен Shockproof Покрие Случај За Asus Zenfone 3 Max ZC520TL 5.2 / ZC553KL 5.5 Телефон Случаи на Кожата

Мека TPU Силиконска Гума Транспарентен Shockproof Покрие Случај За Asus Zenfone 3 Max ZC520TL 5.2 / ZC553KL 5.5 Телефон Случаи

DEN 113.00
DEN 133.44

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
1) да ја прифатиме Alipay, Pay Pal ,Запад Унија, TT. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Овој производ е направен од високо-квалитет Мека TPU Материјал.5 Телефон Случаи на Кожата
Опис :
Издржливи, одлична заштита на вашиот телефон од гребење & шок-доказ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Детали

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Транспарентна
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
AtomBros
Компатибилен Бренд:
ASUS
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти