.

.

New
за Xiaomi Mi Забелешка 2 Случај Оригиналната iPaky Бренд Силикони PC Хибрид Заштитна Маска Fundas за Xiaomi Mi Забелешка 2 Случај Маска

за Xiaomi Mi Забелешка 2 Случај Оригиналната iPaky Бренд Силикони PC Хибрид Заштитна Маска Fundas за Xiaomi Mi Забелешка 2 Случај

DEN 239.52

Стока
Достапно.


за Xiaomi Mi Забелешка 2 Случај Оригиналната i Paky Бренд Силикони PC Хибрид Заштитна Маска Fundas за Xiaomi Mi Забелешка 2 Случај Маска
Функција : 1. Совршен случај за Xiaomi Mi Забелешка 2 . 2. Анти шок и мала тежина. 3. Отпорност, shatterproof, заштитник за нечистотија/пречки/нула. 4. Лесен за инсталација и лесен за чистење. 5. Ултра издржливи. 6. Пријатно чувство. 7. Совршен дизајн за сите пристаништа. 8. Лесно да се стави на. Предмети Вклучува : 1 x За Xiaomi Mi Забелешка 2 случајот.

Детали

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Забелешка 2
Бренд Име:
ipaky
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
Добра рака чувства
дизајн:
Деловни,Спортски,Гроздобер,Мат
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Големина:
Back Cover
боја:
Црна, Сребро, Злато, Злато Се Зголеми
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Mi Забелешка 2
функција 1:
Отпорност на случај за Xiaomi Mi Забелешка 2
Карактеристика 2:
Луксузен Дизајн сосема нов случај за Xiaomi Mi Забелешка 2
Материјали:
ABS+PC+Силициум
Времето на Пазарот:
2017 Бренд Нови на Пазарот и Топла Продажба
Стил:
Мобилен Телефон Случај Маска
Број На Модел На:
За Xiaomi Mi Забелешка 2
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти