.

.

New
Прекрасен Дизајн Оригинални Пластични Печатени Цртан Филм Телефон Случај За Sony Xperia М C1905 C1904 Двојна C2004 C2005 Покрие Печатење Случаи

Прекрасен Дизајн Оригинални Пластични Печатени Цртан Филм Телефон Случај За Sony Xperia М C1905 C1904 Двојна C2004 C2005 Покрие

DEN 133.00
DEN 190.08

Стока
Достапно.

Добредојдовте на Шенжен Heng Meijia Technology CO., LTD Ако го изберат за испорака опција : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа не може да се обезбеди следење на информации за странски сегмент,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број во овие наредби.
Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
ЗАБЕЛЕШКА : Ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
Можете да дојдете во мојата продавница изберете вашиот омилен стил
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата,не пропуштајте било поевтини производи!
Случајот Информации
1.Материјал : Тешко TPU 2.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. 3.Совршено одговара на обликот. 4.Издржливи и перат. 5.Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок. 6.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.

Детали

Бренд Име:
Gftbiik
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
HTC
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Симпатична,Животински
Големина:
Cool Design Patterned Cover Case
Карактеристики:
Моден Цртан Филм Ретро Стил На Моделот На Телефонот Случај Маска
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Тежина:
20-28g
Време на marke:
Бренд Нови На Пазарот И Топла Продажба
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
Пад на превозот:
Поддршка
Материјал:
TPU
Компатибилен Модел На Телефон:
За Sony Xperia М C1905 C1904 Двојна C2004 C2005
Стил:
Bisous Јасно TPU со Дизајн Случаи
Функција:
Луксузна Ултра Тенка Проѕирна Јасно Телефон Задниот Поклопец
Е Прилагодена:
Yes
Свеж

Избор на клиенти