.

.

New
Телефон Случај за HTC One М8 M8s Покрие Насликани Черепот Був Девојки Ултра Мека TPU Назад Capa Школка Силикони Случаи за HTC М8 Случај Школка

Телефон Случај за HTC One М8 M8s Покрие Насликани Черепот Був Девојки Ултра Мека TPU Назад Capa Школка Силикони Случаи за HTC

DEN 75.00
DEN 122.88

Стока
Достапно.

Квалитет на производи со најниската можна цена. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Овие се купувачите одговорност. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.

Детали

Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
дизајн:
Апстракт,Спорт,Симпатична,Животно,Сјајни,Флорални,Ткаеше,Егзотични
Големина:
for HTC One M8 M8s
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
HTC
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен HTC Модел:
HTC One М8
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
МЈ-Случај
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За HTC One М8 M8s
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Свеж

Избор на клиенти