.

.

New
Мек Силикон TPU Мобилен Телефон Кожата Случаи За Asus Zenfone5 zenfone 5 A501CG A500CG A500KL 5 Случаи Боја Назад Опфаќа за asus 5

Мек Силикон TPU Мобилен Телефон Кожата Случаи За Asus Zenfone5 zenfone 5 A501CG A500CG A500KL 5 Случаи Боја Назад Опфаќа за asus

DEN 85.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.

Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и штета 6 . Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. 100% Сосема Нов Случаи
3 . Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Т хенкс за вашиот разбере. Моден дизајн, Лесен и Трајни 5 . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .
Мек Силикон TPU Мобилен Телефон Кожата Случаи За Asus Zenfone5 zenfone 5 A501 CG A500 CG A500 KL 5" Случаи Боја Назад Опфаќа за asus 5 1.

Детали

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Егзотични,Геометриски,Спорт,Сјајна,Апстракт,Цитати & Пораки,Мат,Животно,Гроздобер,Бизнис,Ткаеше,Симпатична,Транспарентна
Големина:
5.0 Inch
Карактеристики:
Луксузна Ретро Цвет Животински Модели Телефонот Назад Capa fundas маска
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
за Asus
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Asus ZenFone 5
Материјал:
TPU
моден дизајн:
Цртан Филм Модели Coque Маска
квалитет:
Највисокото Ниво
Тип:
Моден Ултра Тенок Филм Силикони Телефон Случаи
Состојба:
100% Сосема Нов
Свеж

Избор на клиенти