.

.

New
Litchi шема кортекс силикони случај за samsung s8 плус lychee мат кожа мека tpu покритие за samsung галакси s8+ coque etui

Litchi шема кортекс силикони случај за samsung s8 плус lychee мат кожа мека tpu покритие за samsung галакси s8+ coque etui

DEN 178.00
DEN 191.04

Стока
Достапно.


Политика на враќање
1. Објектот ќе биде надвор од гаранцијата
ако погрешен операција или физички оштетени од страна на купувачот.
Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги. Ве молиме не плаќаат ако вие не може да го прифати ова време на испорака
3. Тие се скапи, но не е лесно да се изгуби парцели и многу побезбедно/побрзо од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која е поевтино, но побавно,исто така, нема следење на информации целосно во вашата земја. Ние не одговорен за предмети изгубени или оштетени или одземање на транспорт на патот. Ние ќе замена на неисправни предмети : 1 да 1 размена. Спорот не може да се направи за проблемот решен.
Ви благодариме за шопинг во нашата продавница. Негативни повратни информации не
не реши ништо. Меки силиконски случај со Мат работ 3. Тоа не може да биде совршен во животот,така или во бизнисот. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!
Кога преземање на слики ќе има одраз, вистински случаи можеби изгледа не се исти како слики,ве молиме забележете
1. Купувачот е одговорен
за било важечките увозни давачки и локалните даноци. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК;
2. Pleasae ако заштитата време на нарачката ќе биде крајот, ве молиме распрашајте се за да се прошири на транспорт дена. Совршено го Заштитите вашиот телефон форма нечистотија, гребење и штети
.

Детали

Пакет:
За Samsung S8 Плус
дизајн:
Гроздобер,Обичен
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
KARRIBECA
Големина:
For Samsung
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Litchi шема силикони случај
Пакет:
Нема мало пакет
Дизајни:
Мека анти-нула
Стил:
Моден кортекс допир случај
Функција:
Моден Стилски Елегантен телефон случаи опфаќа
Материјал:
Силиконски TPU
Модел 1:
Случај За samsung галакси s8 плус
Модел 2:
маска за samsung s8+
Производот:
Carcasas frontje hoesje kasus kilifi Pouzdra
посебни:
За девојка,дама
испорака:
од Кина регистрирани воздух mail
Свеж

Избор на клиенти