.

.

New
Телефон Случај За Водафон Smart N8 5-инчен Симпатична Цртан филм Висок Квалитет Насликани TPU Меки Силиконски Кожата Задниот Капак на Школката

Телефон Случај За Водафон Smart N8 5-инчен Симпатична Цртан филм Висок Квалитет Насликани TPU Меки Силиконски Кожата Задниот

DEN 94.00
DEN 118.56

Стока
Достапно.


Купи 3 телефон случаи или погоре, ние ќе ви ја испратиме 1 бесплатен мобилен телефон рака.
Телефон Случај За Водафон Smart N8 5-инчен Симпатична Цртан филм Висок Квалитет Насликани TPU Меки Силиконски Кожата Задниот Капак на Школката
Карактеристики :
100% Сосема Нов, изработени од зелен материјали, ултра мала тежина и тенок.
Заштити вашиот мобилен телефон од гребнатини и прашина.
Секоја дупка совршено да се совпаѓаат (Слушалка, МИКРОФОН, итн.).
Достапни во различни бои и дизајни.
Спецификација :
Материјал : Објект е направен од Висок квалитет на УВ + TPU обезбедува ултра мала тежина.
Боја : Насликани обрасци
Пакетот Вклучува :
1 X Случај
(Купи 3 телефон случаи или погоре, ние ќе ви ја испратиме 1 бесплатен мобилен телефон рака.)
Повеќе Детали :
Прилагодување е достапно за секој модел 50pcs и 5pcs секој модел најмалку.

Детали

Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Слатки,Шарени,Животно,Егзотични,Апстракт,Геометриски,Спорт,Гроздобер
Големина:
5-inch
Карактеристики:
Мека Случај
Компатибилен Бренд:
За ВОДАФОН
Модел На Телефон:
Водафон Smart N8
Свеж

Избор на клиенти