.

.

New
За Motorola Мото G5S 5.2 Нова Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат Капакот на Држачот

За Motorola Мото G5S 5.2 Нова Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат Капакот

DEN 172.32

Стока
Достапно.

Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Motorola Мото G5 S 5. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел.2" Нова Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат Капакот на Држачот
Карактеристики :
*Солиден заштитни случај со стенд
*Хибриден случај со флексибилни tpu внатрешниот кожата и тешко школка ' рбетот
*Карактеристики изградена-во потпирачот така што може да проп телефонот во хоризонтална положба
*Може да се види и почувствува заслепуваат текстура
*Вашиот телефон е целосно функционална во овој случај
*Форма-одговара дизајн се вклопува како ракавица
*Боја : Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Црвена Роза, Бела
Компатибилен Модел :
*За полнење за Motorola Мото G5 S 5. Не се Менува откако ќе се плати цел. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.
[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4.

Детали

Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
Motorola
Карактеристики:
Shockproof Браник
Големина:
5.2 Inch
дизајн:
Ткаеше,Спортски
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HANPINYOU
Материјал:
Премиум Хибрид Солиден Rubberized Тешко PC + Мека TPU/Гума
Карактеристики:
Не се лизга, W/ Потпирачот, Мека handfeel
Стил:
Влијание Тешки Defender Случај
Тип:
Монтиран Случај/Кожа/Школка
боја:
Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Црвена Роза, Бела
дизајн:
Воена 2 во 1 Комбо Носителот Случај
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Компатибилен Модел:
За Motorola Мото G5S 5.2 Инчен
Свеж

Избор на клиенти