.

.

New
За Xiaomi Redmi 4А-Случај Hight Квалитет Супер Матирано Shield тежок Случај За Xiaomi Redmi 4А-Покрие 5.0

За Xiaomi Redmi 4А-Случај Hight Квалитет Супер Матирано Shield тежок Случај За Xiaomi Redmi 4А-Покрие 5.0

DEN 205.00
DEN 220.32

Стока
Достапно.


Функција :
1. Материјал : Направен од Висок Квалитет на компјутер
2. Модел : Совршено се вклопува за xiaomi redmi 4А -
3. Функција : Одлична заштита од нечистотија, гребење и штети
4. Мало Пакет : opp кеси
Русите Пријатели Се Обрне Внимание Ве Молам
-Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред
-Во спротивно ќе не сме одговорни за nondelivery предизвикана од недостаток на целосна informa рање

Детали

Материјал:
за xiaomi Redmi 4А -
Бренд Име:
WEIYU
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Бизнис,Егзотични,Мат
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4А -
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти