.

.

New
сфор Покрие Vivo Y51 Случај Y51A Y51L Луксузни Оклоп Силикони Тешко Назад Телефон Случај За Vivo Y51 Покритие За BBK Vivo Y51 Школка Youthsay

сфор Покрие Vivo Y51 Случај Y51A Y51L Луксузни Оклоп Силикони Тешко Назад Телефон Случај За Vivo Y51 Покритие За BBK Vivo Y51

DEN 143.00
DEN 204.00

Стока
Достапно.


{Компатибилен Модел} : За BBK Vivo Y51 Y51 A Y51 L Случај 5.0 инчен
Опис на производот :
♦ 2 во 1+ Мека Гел+ Солиден Гума + Потпирачот
♦ Висок квалитет и 100% сосема нов.
♦ Заштита на вашиот телефон од Гребење, Прашина, Шок и Отпечатоци.
♦ Совршено се Вклопуваат за Камерата, Притиснете го Копчето, Слушалки,Тенок Дизајн, Преносни, Модерен, Удобно.
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме изберете
( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress Стандард Превозот )

Детали

Бренд Име:
Youthsay
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
BBK
Големина:
Phone Case For BBK Vivo Y51 ,For Vivo Y51 ,For BBK Vivo Y51A 5.0 inch
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Тешки Заштита
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Геометриски,Спорт,Обична,Бизнис
компатибилен Мобилен Телефон:
Случај За BBK Vivo Y51L ,За Vivo Y51A ,За Vivo Y51L 5.0
Стилот 1:
Мажи жени човек жена девојка момче 2014 2015 2013 2012
Стил 2:
Луксузен Стил shockproof capa став заштита
Стилот 3:
Моден солиден силикон анти-удар заштитник покрие тешко назад пластика
Стилот 4:
Coque силикони 2 во 1 hybird потпирачот носителот PC кожата fundas воена
Стилот 5:
поддршка Заградата назад стилски делукс за случај Дизајн
Стил 6:
Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Стил 7:
Црна, сина, сива црвено злато сребро телефон школка стил
Стилот 8:
Стилски мека tpu влијание capinha случај двоен слој defender бизнис
Свеж

Избор на клиенти