.

.

New
Заштитна Телефон Случај за Huawei GR3 / Huawei Уживаат 5S Покрие Мек Силикон TPU Задниот Поклопец за Huawei G8 Мини Покрие Fundas Случај

Заштитна Телефон Случај за Huawei GR3 / Huawei Уживаат 5S Покрие Мек Силикон TPU Задниот Поклопец за Huawei G8 Мини Покрие Fundas

DEN 88.00
DEN 119.52

Стока
Достапно.

Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Квалитет на производи со најниската можна цена. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Искусни КК постапка. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Овие се купувачите одговорност.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Животно,Флорални
Големина:
for Huawei GR3 / Huawei Enjoy 5S
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За Huawei GR3 Huawei Уживаат 5S G8 Мини Случај Покривање ги Опфаќа
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За Huawei GR3 Huawei Уживаат 5S G8 Мини Покрие Случај Coque Случаи
Свеж

Избор на клиенти