.

.

New
За Samsung Галакси О7 Година Случај A710 Покрие Сите инклузивно Заштитна Луксузни Тешко Матирано Задниот Поклопец случаи за СМ-A710f A710 A7100

За Samsung Галакси О7 Година Случај A710 Покрие Сите инклузивно Заштитна Луксузни Тешко Матирано Задниот Поклопец случаи

DEN 163.00
DEN 176.64

Стока
Достапно.


За Samsung Галакси о7 2016 година a710f случај ултра-тенок pc задниот поклопец случај за Samsung Галакси О7 2016 Година A710 A7100 A710 F случаи и ги опфаќа Луксузен all-inclusive Нови 2017
СЛУЧАЈ за : Samsung Galaxy О7 2016 Година A710 A7100 A710 F A7108 5.5 инчен
Карактеристики : ТЕШКО Високо Квалитетни Пластични
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе бидат бесплатни подароци : HD филм + прашина приклучок (црна и бела) + телефонот кино заградата; секој вид на еден)
Купувачот Известување
1. Русија пријател ве молиме да ни остават име и презиме, поради руската Политика, Многу ви благодариме.
2. Случајот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за испорака метод" , тоа не може да се следи онлајн. Ако ви треба на следење на број на ажурирани онлајн ,ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
3 .Ако вашиот валидна дојде време, се уште не добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.
4 . Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.

Детали

Материјал:
со HD филм, со Калено стакло
Големина:
5.5 inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
За Samsung Галакси О7 2016 година a710F a710 A7100 случај
Материјал:
Висок квалитет на животната средина Пластика
боја:
Црна, Златна, Сина, Розово, Црвено
Број На Модел На:
360 Целосна Заштита Серија
Модел Број 1:
За Samsung Галакси О7 2016 година a710F a710 A7100 случај 5.2 инчен
Модел Број 2:
За Samsung Галакси О7 2016 година a710 мобилен телефон случај
Модел Број 3:
За Samsung Галакси О7 2016 година a7100 маска
Модел Број 4:
За Samsung Галакси A710 случај За Samsung Галакси A710 маска
Модел Број 5:
За Samsung Галакси о7 2016 година a7108 случај За Samsung Галакси о7 2016 година маска
Свеж

Избор на клиенти