.

.

New
Ултра-тенок КОМПЈУТЕР Назад за LeEco Letv 1S Случај Покрие Мат Coque Целосна Заштита Fundas Тенок Capas за Letv 1S X500 Letv Една S LeX501

Ултра-тенок КОМПЈУТЕР Назад за LeEco Letv 1S Случај Покрие Мат Coque Целосна Заштита Fundas Тенок Capas за Letv 1S X500 Letv

DEN 162.00
DEN 175.68

Стока
Достапно.


За Letv Le Eco Ле 1 S X500 X501 Случај Protecter Луксузни Тешко Назад Случаи Пластични Мат PC Целосна Покрие Случај За Le Eco Letv Ле 1 S X500 X501 ле една s 5.5 инчен Задниот Поклопец meizu mx 6 Coque нови 2017
За Letv Le Eco Ле 1 S X500 X501 Случај 5.5 инчен
Карактеристики : ТЕШКО Високо Квалитетни Пластични
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе бидат бесплатни подароци : HD филм + прашина приклучок (црна и бела) + телефонот кино заградата; секој вид на еден)
Купувачот Известување
1. Русија пријател ве молиме да ни остават име и презиме, поради руската Политика, Многу ви благодариме.
2. Случајот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за испорака метод" , тоа не може да се следи онлајн. Ако ви треба на следење на број на ажурирани онлајн ,ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
3 .Ако вашиот валидна дојде време, се уште не добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.
4 . Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.

Детали

Материјал:
со HD филм, со Калено стакло
Компатибилен Бренд:
LeEco
Големина:
5.5 inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Материјал:
Високо Квалитетни пластични
функција 1:
Удобно чувство на допир
Карактеристика 2:
Ултра тенок Слим + Тешко задниот поклопец
функција 3:
Отпорно На Гребење + Анти-Нула Обложени
боја:
Црна,ЦРВЕНА,Златна,розово ЗЛАТО,Сина
Компатибилен Модел:
За LeEco letv 1s x501 x500 мобилен Телефон Случаи 5.5 инчен
Модел:
За Letv LeEco 1S Ле 1S X501 X500 Еден 1S маска
Модел 1:
За letv 1s x501 x500 случај За letv 1s x501 x500 маска
Модел 2:
За letv 1s x501 x500 случај За letv 1s x501 x500 маска
Свеж

Избор на клиенти