.

.

New
Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 4X Случај Силикон Coque за Xiaomi Redmi Забелешка 4 Случај Покрие Мека TPU Покритие за Xiao Redmi Забелешка 4 X Маска

Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 4X Случај Силикон Coque за Xiaomi Redmi Забелешка 4 Случај Покрие Мека TPU Покритие за Xiao

DEN 82.00
DEN 120.96

Стока
Достапно.


Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Имаме строга ОК и КК систем.
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина. Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци.
Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ . Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат.
На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро . Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање.

Детали

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 4,Redmi Забелешка 4X
дизајн:
Ткаеше,Геометриски,Животно,Апстракт,Егзотични,Спорт,Симпатична,Гроздобер,Флорални
Големина:
5.5inch
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Функција:
3D Печатење Меки Силиконски Транспарентна Рамка половина завиткани опремени Случај
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил:
Мода, Луксузни, Елегантен, Најновите Симпатична Funda за Redmi Забелешка 4
Материјал:
3D TPU Гел гума Мек Силикон Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 4x
дизајн:
3D Печатење Цртан филм, животно, Планина. Пејзаж куче, Мачка Цвет Случај
feature1:
Подарок за Жена се мажи, девојки и момчиња
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Мек Силикон Планински Пејзаж Случај
функција 3:
Животно Ултра Тенки И Дебели Транспарентна Рамка Мек Силикон Случај
одговара за модел на Телефон:
за Xiaomi Redmi Забелешка 4X Случај
Случај Тип:
Телефон Кеси & опремени Случаи & половина завиткани случај
Свеж

Избор на клиенти