.

.

New
Премиум Dropproof PC TPU Силикони Тешко Заштитни Случај за iphone X 6s 7 8 Плус полно тело Случај Shatterproof Тешки Покрие Capinhas

Премиум Dropproof PC TPU Силикони Тешко Заштитни Случај за iphone X 6s 7 8 Плус полно тело Случај Shatterproof Тешки Покрие Capinhas

DEN 95.00
DEN 99.84

Стока
Достапно.


PC+TPU Хибрид Оклоп Dropproof Заштитни Случај за i Phone X 6/6s/7/8 Плус
Производ Карактеристики>>>> 1. 100% тестирани со вистинскиот телефон. 2. Направени од високо квалитетни трајни материјал. 3. ултра-тенок, но силна заштита . Ние обезбедуваме>> 1. Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост 2. Брод од објектот во 48 часа 3. Сигурен Клиент Servicer решавање на вашиот проблем во рок од 24 часа во работни денови

Детали

Материјал:
За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Спорт,Симпатична,Сјајна,Мат,Егзотични,Обична,Гроздобер,Украсени
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone X,iPhone 7 Плус
Функција:
Тешки Заштита,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
for woman girls ladys girly case coque para fundas accessories shell
Карактеристики:
shockproof 360 случај capa за iphone8 iphone7 iphone6 6plus 7plus 8plus
Бренд Име:
case4u
Тип:
Монтиран Случај
Материјал:
Мека TPU + Тешко PC телефон случај
Поддршка:
Dropshipping & Бесплатен превозот и OEM услуга
Стил:
2016 Нов Бренд На Модниот Шарени Луксузни Случај
Функција:
Ултра Тенок TPU PC Браник Гумени Оклопи Случај
клучен збор:
Бонбони Двојна Боја на Работ Стил Хибрид Случај за iphone 6/7 Плус
Други:
fundas,capinhas,coque,додатоци,capa став,оклоп
Функција:
Shockproof, Dropproof , Shatterproof
Број На Модел На:
Висок Квалитет на Меки Силиконски + Тешко Пластични случај за iPhone 6 7 плус
боја:
црна , сина , сива , виолетова , црвена
погоден:
деликатна подарок за жена,жена,жена,девојка,момче,маж,деца
Свеж

Избор на клиенти